Biała Podlaska: 4. Ogólnopolski Turniej Walentynkowy w Gimnastyce Artystycznej – zapowiedź

Biała Podlaska: 4. Ogólnopolski Turniej Walentynkowy w Gimnastyce Artystycznej – zapowiedź
fot. Leszek Tomaszewski

Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej w Białej Podlaskiej zaprasza na 4. Ogólnopolski Turniej Walentynkowy w Gimnastyce Artystycznej, który odbędzie się w sobotę 17 lutego w hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica przy ulicy Akademickiej 8a w Białej Podlaskiej.

Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godzinę 9 i potrwa do późnych godzin wieczornych.

Tego dnia będzie można podziwiać występy zawodniczek trenujących gimnastykę artystyczną w układach tanecznych, z przyborami (piłka, maczugi, wstążka, obręcz) oraz duety, które będą oceniane przez profesjonalny panel sędziowski.

– Miasto Biała Podlaska gościć będzie rekordową liczbę zawodników. Do rywalizacji o miejsca na podium zgłosiło się prawie 300 zawodniczek z wielu klubów z całej Polski: Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Namysłowa, Kłodzka, Świebodzic, Łodygowic, Tomaszowa Lubelskiego, Białegostoku, Kędzierzyna Koźla, Gogolina i oczywiście z Białej Podlaskiej. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej w Białej Podlaskiej – informuje prezes stowarzyszenia Kinga Franczuk.

Jak zapewniają organizatorzy, udział w wydarzeniu umożliwi wszystkim uczestnikom i obserwatorom poznać tajniki gimnastyki artystycznej, jej piękno i wszechstronność. Podkreślić należy, że jest to jedyne tego typu wydarzenie organizowane w województwie lubelskim, zaś honorowy patronat nad nim sprawuje prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk.

„Podlasianin” objął turniej patronatem medialnym.

Zmagania zawodniczek będzie można oglądać podczas transmisji na żywo, prowadzonej przez RELL.TV, ale mimo to organizatorzy gorąco zachęcają do kibicowania w hali. Wstęp jest bezpłatny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy