„Podlasianin” jest kontynuatorem tradycji dobrej przed laty bialskopodlaskiej prasy. Jego łamy zapełniają obszerne informacje z regionu, reportaże, wywiady, ciekawa publicystyka, a także reklamy większości miejscowych i profesjonalnie zarządzanych firm, czy też znajdujące szeroką rzeszę odbiorców ogłoszenia. W imieniu Czytelników interweniujemy po otrzymaniu każdego rzeczowego sygnału, ponieważ „Podlasianin” ma być pośrednikiem m.in. w relacjach samorząd-obywatel, jak również rozjemcą w różnego rodzaju sporach. Ani jedna trafiająca do nas istotna wiadomość nie zostanie pominięta, każdą zainteresujemy się i bezstronnie nagłośnimy w tygodniku oraz na portalu.

Uczestniczymy w organizowaniu największych w regionie wydarzeń sportowych, kulturalnych, gospodarczych i nie tylko. W pełni deklarujemy wolę współpracy ze wszystkimi środowiskami, które aktywizują Białą Podlaską, Międzyrzec Podlaski, Terespol i okolice nieszablonowymi propozycjami i poszukują medialnego partnera do ich promocji. Szczególnie otwieramy się na podlaskich przedsiębiorców. Dlatego apelujemy: informujcie „Podlasianina” o swoich dokonaniach i sukcesach. Obiecujemy, że zamieścimy je bez żadnych dodatkowych opłat.

Zespół redakcyjny tworzą znani Państwu zdolni, energiczni dziennikarze, z szeroką wiedzą zawodową, doświadczeniem, znający region oraz potrzeby i oczekiwania jego mieszkańców, co ułatwi im nawiązywanie rzeczowego kontaktu z Wami. Te same zadania stawiają przed sobą pracownicy biura ogłoszeń, którym nieobce jest, bo nabyte przez lata, profesjonalne i skuteczne doradztwo marketingowo-reklamowe. Do stałego kontaktu z „Podlasianinem” zachęcamy niskimi cenami: egzemplarzową tygodnika, ogłoszeń oraz powierzchni reklamowej.

Czekamy na tematy, sugestie i podpowiedzi, by razem działać na rzecz naszego pięknego regionu!