podlasianin.com.pl to serwis internetowy tygodnika „Podlasianin”, systematycznie uzupełniający jego przekaz o najnowsze wiadomości. Powstał z zamiarem pełnego otwarcia na Państwa aktywność. Naszym celem jest trafianie z informacjami zarówno do przedstawicieli starszego pokolenia, jak też młodego, poszukującego newsów, reklam i ogłoszeń na ekranach swoich elektronicznych urządzeń.

Główną misją portalu jest integrowanie wszystkich mieszkańców zamieszkujących nasz region. Oprócz istotnych informacji, możecie Państwo skorzystać z funkcjonującego na serwisie forum, by skonsultować się z innymi Podlasianami w ważnych dla Państwa sprawach, zamieścić ogłoszenie, pochwalić się firmą, czy zaprosić na wydarzenie. Na portalu powitamy nowo narodzonych Podlasian, których zdjęcia będziemy zamieszczać w zakładce Narodziny. Tylko u nas znajdziecie Państwo również anonse dotyczące osób, którzy odeszły.

Zapraszamy do udziału w sondach, konkursach, plebiscytach i do komentowania aktualnych spraw poruszanych w artykułach. Nie zapomnijcie Państwo udostępniać na swoich kanałach społecznościowych informacje, które Państwa zainteresowały.