Otwarcie Karuzeli w Białej Podlaskiej pełne atrakcji i rabatów

Otwarcie Karuzeli w Białej Podlaskiej pełne atrakcji i rabatów

Znamy datę otwarcia największego kompleksu handlowego w regionie. Oficjalna inauguracja Karuzeli w Białej Podlaskiej odbędzie się 13 września. Z tej okazji właściciele zaplanowali aż dwa dni pełne atrakcji dla swoich klientów. W części rozrywkowej znajdą się liczne niespodzianki, w tym tematyczne pokazy i warsztaty zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Z kolei sami najemcy zapowiadają specjalne rabaty i promocje w swoich salonach. Karuzela w Białej Podlaskiej na łącznej powierzchni blisko 28 000 mkw. zapewni bogatą ofertę w 30 sklepach, z których wiele było dotychczas niedostępnych w mieście.

Prace budowlane na terenie Karuzeli w Białej Podlaskiej dobiegły końca, a najemcy przygotowują już swoje salony do przyjęcia pierwszych klientów. To moment, by odliczać ostatnie dni do otwarcia najnowocześniejszego parku handlowego w mieście.

Centrum handlowe zlokalizowane przy ulicy Sportowej rozpocznie swoją działalność oficjalnym przecięciem wstęgi już 13 września (środa) o godzinie 9.

Będzie to jednocześnie obiekt zapewniający w Białej Podlaskiej najszerszą ofertę zakupową. Klienci będą mieli do swojej dyspozycji salony popularnych i lubianych marek, w tym: Reserved, Sinsay, House, Cropp, CCC, Pepco, 4F, Media Expert, Martes Sport, Rossmann czy keas.

Z pewnością ogromnym zainteresowaniem kupujących cieszyć się będą sklepy marek, które do chwili obecnej nie były dostępne w mieście – New Yorker, HalfPrice, Apart, Home&You, Douglas, Dealz, Action, Tedi czy Kakadu Zoo. Na terenie kompleksu w najnowszym koncepcie zostanie otwarty także supermarket sieci Lidl.

Z kolei klienci poszukujących modnych mebli i artykułów wyposażenia domu, będą mogli odwiedzić pełnowymiarowy i jedyny w najbliższym regionie sklep meblowy Agata, o powierzchni ponad 7000 mkw. To jednak nie koniec niespodzianek. Do końca roku planowane jest otwarcie sklepu Bricomarché, który zapewni około 25 tysięcy produktów z działów majsterkowanie, budowanie, dekoracja i ogród.

Park handlowy Karuzela zaoferuje swoim zmotoryzowanym gościom 930 miejsc parkingowych, i będzie to jednocześnie największy parking w mieście.

Właściciele obiektu z okazji otwarcia zaplanowali wiele atrakcji rozrywkowych dla klientów w każdym wieku, które będą trwać aż dwa dni.

– Cieszymy się, że już niebawem nastąpi chwila, w której będziemy mogli przekazać do dyspozycji klientów mieszkających w Białej Podlaskiej oraz okolicznych miejscowościach największy obiekt handlowy w całym regionie. Dzięki Karuzeli klienci zyskają wygodny dostęp do swoich ulubionych oraz zupełnie nowych marek, które będą już niedługo mieć na wyciągnięcie ręki – mówi Marcin Markowski, rzecznik prasowy Karuzela Holding. – Chcemy także w wyjątkowy sposób powitać pierwszych naszych gości, dlatego w dniach 13-14 września w godzinach 12-18 zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji, które pozwolą wszystkim miło spędzić czas w przerwie między zakupami. Ponadto wielu naszych najemców przygotowało dedykowane rabaty i akcje promocyjne z okazji otwarcia swoich sklepów.

Wśród atrakcji odbędą się m.in. pokazy szczudlarzy, w tym nauka chodzenia na szczudłach, pokazy dużych baniek mydlanych, warsztaty balonowe, warsztaty tworzenia przypinek do personalizacji odzieży czy pokazy taneczne. Klienci będą też mogli otrzymać prezenty za zakupy. Na dzieci czekać będzie strefa malucha pełna gier i zabaw, a także będzie można spotkać się i zrobić sobie wspólne zdjęcie z bohaterami popularnych bajek.

 


Karuzela Holding
Właścicielem Centrów Handlowych Karuzela jest Karuzela Holding i belgijski fundusz inwestycyjny Mitiska. Karuzela Holding to firma specjalizująca się w inwestycjach na rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Poprzez swoje biura w Warszawie i Poznaniu realizuje cały proces deweloperski, koncentrując się na budowie parków handlowych i małych galerii w miastach o wielkości 20-60 tys. mieszkańców. Obecnie pod nazwą Karuzela działają obiekty w Kołobrzegu, Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Wągrowcu, Wrześni, Ełku i Puławach. W budowie są trzy inwestycje handlowe: w Białej Podlaskiej (jej otwarcie jest zaplanowane w 2023 roku) oraz w Świebodzinie i Jastrzębiu-Zdroju.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy