Wracał z imprezy, uszkodził trzy samochody

Wracał z imprezy, uszkodził trzy samochody

MIĘDZYRZEC PODLASKI Za zniszczenie mienia odpowie 20-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Mężczyzna podejrzany jest o przecięcie opon w trzech pojazdach na terenie miasta.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na terenie Międzyrzeca Podlaskiego.

– Nieznany sprawca przeciął ostrym narzędziem po dwie opony w zaparkowanych pojazdach marki peugeot oraz opel oraz 4 opony w trzecim samochodzie. Tym razem zainteresował się zaparkowanym audi. Pokrzywdzeni wycenili straty na łączna kwotę niemal 2,5 tys. zł – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Policjanci ustalili mężczyznę podejrzanego o udział w tej sprawie. Okazało się, że jest to 20-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Został zatrzymany do wyjaśnienia.

W trakcie rozmowy z policjantami przyznał, że  zniszczył  opony nożem, który ze sobą nosił. Nie potrafił w żaden logiczny sposób wyjaśnić swojego postępowania tłumacząc się jedynie wypitym alkoholem. – Dodał też, że pojazdy wybrał przypadkowo, w  żadnym przypadku nie wiedział do kogo one należą. Po prostu wracał z „zakrapianej” imprezy i uszkadzał pojazdy, które napotkał po drodze – relacjonuje rzecznik.

Młodzieniec usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: