Rockowe granie w parku

Rockowe granie w parku

MIĘDZYRZEC PODLASKI Park Potockich w Międzyrzecu Podlaskim rozbrzmi rockowymi dźwiękami w sobotę 14 sierpnia. Wszystko za sprawą trzech zespołów, które Miejski Ośrodek Kultury zaprosił na scenę. Wystąpią Black Orange, Bumelant oraz Koniec Listopada.

Black Orange powstał w Międzyrzecu Podlaskim w 2015 r., ale w obecnym składzie gra od roku. Jest to energetyczna mieszanka rocka z elementami bluesa i funku. Na koncertach usłyszymy zarówno twórczość własną, jak i znane, klasyczne rock’n’rollowe covery. Skład zespołu: Maja Rynn – wokal, Abhi Madan – wokal, Paweł Wiśniewski – gitara, Artur Rynn – bas, Maciek Firlej – perkusja.

Bumelant powstał w Lublinie na początku 2019 r. Muzykę zespołu ciężko jest zaszufladkować, grają energetyczną mieszankę rock and rolla z elementami punk rocka, sięgającą niekiedy po postrockowe brzmienia. Całość dopełniają z jednej strony lekko ironiczne, a z drugiej przepełnione goryczą teksty. Zespół aktualnie pracuje nad debiutanckim albumem. Skład: Piotr Gęca – gitara, wokal, Rafał Zawierucha – gitara, głos, Zdzich – bas, Paweł Bondaruk – perkusja.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy