Ksiądz znalazł torebkę i ją oddał

Ksiądz znalazł torebkę i ją oddał
fot. KMP w Białej Podlaskiej

Do bialskiej komendy 6 sierpnia zgłosił się kapłan jednej z bialskich parafii. Z relacji duchownego wynikało, że nieznana osoba pozostawiła torebkę przy drzwiach plebanii. Wewnątrz poza osobistymi rzeczami znalazł się również portfel z dokumentami oraz niemal tysiącem złotych.

Ksiądz przyniósł ze sobą dość niecodzienny przedmiot. Była to damska torebka, która dwa dni wcześniej znaleziona została przy drzwiach plebanii. - Wewnątrz torebki znajdowały się przedmioty należące do jej właścicielki, w tym  klucze czy okulary. Był tam również portfel wraz z dokumentami i niemal 1000 zł - informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik KMP w Białej Podlaskiej.

Jak powiedział duchowny od momentu znalezienia torebki, informacja o tym ogłaszana była wśród wiernych, jednak nie przyniosło to żadnego rezultatu. Nikt nie zgłosił się po jej odbiór. Wówczas postanowił przynieść ją na komendę.

Kiedy torebka z zawartością trafiła do bialskich policjantów, ci ustalili adres zamieszkania właścicielki odnalezionych przedmiotów. Okazało się, że jest to mieszkanka powiatu mińskiego. W ciągu najbliższych dni,  właścicielka zguby odbierze ją z rąk bialskich policjantów.  

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: