Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Klaudia i Piotr Chazanowie

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Klaudia i Piotr Chazanowie

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii Życie codzienne wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znaleźli się Klaudia i Piotr Chazanowie.

Klaudia i Piotr Chazanowie – od ośmiu lat pełnią funkcję rodziny zastępczej zawodowej. Są rodzicami zastępczymi dla sześciorga dzieci, którym stworzyli możliwie najlepsze warunki do życia i rozwoju. W międzyczasie dochowali się trójki biologicznych dzieci. Promują rodzicielstwo zastępcze przy różnych wydarzeniach organizowanym w mieście i regionie. Otwarci na pomoc innym, serdeczni.

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy