Afera ze ślicznotką na profilu posła

Afera ze ślicznotką na profilu posła

MIĘDZYRZEC PODLASKI Roznegliżowane zdjęcia i dwuznaczne wpisy pojawiły się na profilu facebookowym posła Marcina Duszka z PiS. W kontrowersyjnym poście była informacja, że przedstawiona na fotografii z posłem „ślicznotka” zostanie jego „nową sekretarką”. Polityk tłumaczy, że ktoś włamał się na jego prywatne konto. Sprawę zgłosił policji.

W czwartek 19 listopada na prywatnym koncie FB parlamentarzysty z Międzyrzeca Podlaskiego pojawiło się zdjęcie Duszka w towarzystwie pewnej kobiety. Post był opatrzony dwuznacznym komentarzem: „Poznajcie tę ślicznotkę (…) będzie moją nową sekretarką. Udowodniła już swój profesjonalizm i będzie moją prawą ręką we wszystkich sprawach. Moi koledzy posłowie będą zazdrościć” – przeczytaliśmy w poście zamieszczonym na profilu polityka.

Pod postem pojawiły się zaraz komentarze, w tym także wysłane z konta posła, a w nich roznegliżowane zdjęcia sugerujące, że jest na nich ta sama kobieta, o której była mowa w poście. Na jednym z nich pokazana wcześniej kobieta pozuje w krótkiej spódniczce, na drugim zaś widać kobiece pośladki. Co więcej, ktoś inny wrzucił tam zdjęcie udostępnione wcześniej na profilu Duszka na Instagramie, na którym widać… roznegliżowaną kobietę w pokoju hotelowym. Złośliwi zauważyli nawet, że dziewczyna ma te same majtki, co na innym zdjęciu…

Jakiś czas później poseł wydał oświadczenie, w którym tłumaczy, w jaki sposób zdjęcia pojawiły się na jego profilu i że nie on jest autorem kontrowersyjnego posta: – Na moje prywatne konto facebookowe nastąpiło włamanie. Sprawa została zgłoszona i mam nadzieję, że jak najszybciej zostanie wyjaśniona – poinformował na swoim profilu Marcin Duszek.

Więcej na ten temat w aktualnym – papierowym i cyfrowym wydaniu „Podlasianina”.

Monika Pawluk

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy