Znalazła portfel z pieniędzmi i zaniosła go na policję

Znalazła portfel z pieniędzmi i zaniosła go na policję

BIAŁA PODLASKA Do komendy policji zgłosiła się mieszkanka Białej Podlaskiej, która na przystanku autobusowym znalazła portfel. Wewnątrz znajdowało się ponad 2 tysiące złotych i dokumenty. Zguba wróciła już do właściciela.

Przed weekendem do bialskiej komendy zgłosiła się mieszkanka miasta. Kobieta znalazła męski portfel na przystanku autobusowym przy ulicy Orzechowej. Wewnątrz znajdowały się dokumenty i ponad 2 tysiące złotych. Kobieta zabrała znaleziony portfel obawiając się, by nie wpadł w niepowołane ręce. Dzięki temu policjantom szybko udało się znaleźć właściciela. To mieszkaniec Białej Podlaskiej. – Odebrał już zgubę, nie kryjąc zadowolenia. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, że nie wiedział w jakich okolicznościach go utracił – relacjonuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Szczęśliwe zakończenie tej historii nie byłoby możliwe, gdyby nie uczciwość i godna naśladowania postawa bialczanki. – Często osoby, które przynoszą znalezione przedmioty do komendy chcą pozostać anonimowe, nie licząc na żadne gratyfikacje, ze strony właścicieli.  Dziękujemy znalazcy za godną naśladowania postawę – dodaje rzecznik bialskiej policji.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: