Zderzenie motocykla z samochodem. 15-latka trafiła do szpitala

Zderzenie motocykla z samochodem. 15-latka trafiła do szpitala
Fot. Justyna Dragan

BIAŁA PODLASKA Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu na ulicy Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca motocyklem 15-latka uderzyła w tył auta, które zatrzymało się przed przejściem dla pieszych. Nastolatka z obrażeniami ciała przetransportowana została do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 16.30 na ulicy Warszawskiej. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca motocyklem marki yamaha, 15-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej najechała na tył poprzedzającego ją samochodu osobowego marki mazda. W chwili zdarzenia kierujący autem 21-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska zatrzymał samochód przed oznakowanym przejściem dla pieszych – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Nastolatka nie posiadała uprawnień do kierowania motocyklem. A w wyniku wypadku dziewczyna doznała obrażeń ciała. – 15-latka została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci wyjaśniają szczegóły i okoliczności wypadku i apelują do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów – dodaje rzecznik bialskiej policji.

Monika Pawluk

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: