Zaatakował mężczyznę, bo obrażał jego partnerkę

Zaatakował mężczyznę, bo obrażał jego partnerkę

BIAŁA PODLASKA Nieprzyjemnie zakończyła się dla mieszkańca Białej Podlaskiej wizyta u znajomego. Został zaatakowany przez mężczyznę, który gościł u właściciela mieszkania. Okazało się, że sprawca pobicia był poszukiwany przez policję.

Do zdarzenia doszło na początku września na terenie Białej Podlaskiej. Bialczanin poszedł odwiedzić znajomego. Ale w mieszkaniu oprócz właściciela, przebywał też inny mężczyzna. Pokrzywdzony opowiadał na policji, że w pewnym momencie mężczyzna bez powodu zaczął okładać go pięściami. – Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o udział w tym zdarzeniu. Okazało się, że jest to 26-letni mieszkaniec Skierniewic. Kryminalni ustalili też, że 26-latek poszukiwany jest listem gończym, celem odbycia kary pozbawienia wolności, za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Okazało się, że mężczyzna od pewnego czasu przebywał na terenie Białej Podlaskiej, ukrywając się przed organami ścigania. Kryminalni zatrzymali go na jednym z osiedli. Był zaskoczony widokiem policjantów. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami swoje zachowanie tłumaczył faktem, że w trakcie spotkania pokrzywdzony źle wypowiadał się o jego partnerce obrażając ją i że zadał mężczyźnie tylko jeden cios.

We wtorek 8 września 26-latek usłyszał zarzuty. Doprowadzony został też do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: