Wójt na kwarantannie, urząd pracuje zdalnie

Wójt na kwarantannie, urząd pracuje zdalnie
Od dzisiaj Urząd Gminy w Międzyrzecu Podlaskim pracuje zdalnie. W kwarantannie przebywa wójt gminy Krzysztof Adamowicz, który miał kontakt z osobą zakażoną.
Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu w Komisariacie Policji w Międzyrzecu Podlaskim u jednego z funkcjonariusz potwierdzono koronawirusa. Na kwarantannę skierowano 48 policjantów i ich rodziny. Komisariat jest zamknięty dla interesantów, a nad bezpieczeństwem międzyrzeczan czuwają funkcjonariusze z Białej Podlaskiej i Lublina.
W niedzielę Lubelski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych 11 zakażonych mieszkańcach powiatu bialskiego. Są to policjanci międzyrzeckiego komisariatu i członkowie ich rodzin.
W związku z sytuacją epidemiologiczną na tym terenie ograniczenia w funkcjonowaniu wprowadziły Urzędy Gmin w Międzyrzecu Podlaskim i Drelowie. Sprawy załatwić można tylko telefonicznie lub mailowo. Wójt gminy Międzyrzec Podlaski od dzisiaj przebywa na kwarantannie.
– Podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności biblioteki i oddziałów przedszkolnych w Tłuśćcu.
Jednocześnie informuję Państwa, iż od jutra przebywam na kwarantannie w związku z kontaktem z osobą u której potwierdzono zakażenie COVID-19 – poinformował na facebooku Krzysztof Adamowicz, wójt gminy Międzyrzec Podlaski.
(mp)

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: