Tirmet zbiera kremy do rąk dla medyków

Tirmet zbiera kremy do rąk dla medyków

MIĘDZYRZEC PODLASKI W ostatnich tygodniach lokalna społeczność na wiele sposobów wspiera osoby, które znajdują się na pierwszej linii walki z epidemią koronawirusa. Firma Tirmet zorganizowała zbiórkę kremów do rąk dla personelu medycznego ze szpitali w regionie.

Firma Tirmet, zajmująca się kompleksową naprawą pojazdów ciężarowych i autoryzowany serwis Iveco na terenie Międzyrzeca Podlaskiego i Siedlec, dołączyła do akcji swojego partnera biznesowego Grupy DBK i rozpoczyna zbiórkę kremów do rąk dla personelu medycznego. Produkty zostaną przekazane do lokalnych szpitali w Międzyrzecu Podlaskim, Białej Podlaskiej oraz Siedlcach.

„W tym trudnym okresie epidemii każda pomoc naszym służbom medycznym walczącym na pierwszej linii jest potrzebna. Od dzisiaj w naszych siedzibach w Międzyrzecu Podlaskim i Siedlcach jest możliwość pozostawienia choćby jednego opakowania kremu, który ulży spękanym od środków dezynfekujących dłoniom naszych lekarzy i pielęgniarek.” – informuje firma Tirmet w mediach społecznościowych.

Produkty do pielęgnacji rąk można przynosić do siedziby firmy w Międzyrzecu przy ul. Radzyńskiej 4 oraz w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 252 i pozostawić w wyznaczonych do tego bezpiecznych miejscach ograniczających wzajemne kontakty.

Osoby, które nie chcą wychodzić z domu również mogą pomóc. Wystarczy skontaktować się z firmą telefonicznie: 83 371-61-60 lub 25 748-16-16 lub mailowo: gabriela.kulik@tirmet.pl.

Monika Pawluk

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy