Środki do dezynfekcji od Krynicy Vitamin

Środki do dezynfekcji od Krynicy Vitamin

MIĘDZYRZEC PODLASKI Firma Krynica Vitamin przekazała miastu Międzyrzec Podlaski dużą partię płynów do dezynfekcji. Trafią one między innymi do szkół.

Producent napojów energetycznych w Dziadkowskich-Folwarku w powiecie łosickim wspiera samorządy w walce z koronawirusem. W połowie lutego przekazał różnym instytucjom 40 tysięcy półlitrowych butelek z płynami do dezynfekcji. Wśród obdarowanych znalazły się samorządy, domy pomocy społecznej, szkoły podstawowe, jednostki straży pożarnej oraz fundacje i stowarzyszenia z województw mazowieckiego, lubelskiego i łódzkiego.

Do Urzędu Miasta w Międzyrzecu Podlaskim dostarczono 9072 półlitrowe butelki płynu, które w jednakowej ilości (po 1296 sztuk) zostały przekazane jednostkom miasta. Trafiły do Zespołów Placówek Oświatowych nr 1, 2 i 3, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Miejskiego Ośrodka Kultury i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Środki do dezynfekcji rąk i powierzchni przeznaczone będą do użytku pracowników oraz osób odwiedzających te instytucje.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy