Przekroczył prędkość o 105km/h

Przekroczył prędkość o 105km/h
fot. bialska komenda Policji

Policjanci bialskiej drogówki zatrzymali do kontroli motocyklistę, który pędził w terenie zabudowanym z prędkością 155 km/h. Do zdarzenia doszło w Chotyłowie. Jednośladem kierował 23-letni mieszkaniec gminy Piszczac. Mundurowi zabrali mężczyźnie prawo jazdy.

Od początku tygodnia policjanci bialskiej drogówki prowadzą działania „Bezpieczny jednoślad”. Głównym celem akcji jest zwiększenie bezpieczeństwa kierujących tymi pojazdami. Działania skierowane były między innymi na ujawnianie brawurowej jazdy kierowców jednośladów, w tym przekraczanie prędkości w terenie zabudowanym.

W Chotyłowie wieczorem, bialscy policjanci zauważyli kierowcę motocykla, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Okazało się, że mężczyzna pędził 155 km/h, czyli przekroczył prędkość o 105 km/h.

Mężczyzna zatrzymany został do kontroli. Policjanci zatrzymali 23-letniemu kierowcy prawo jazdy oraz nałożyli mandat i punkty karne.

Zbyt szybka jazda jest główną przyczyną poważnych zdarzeń drogowych. Policjanci apelują do wszystkich kierowców do wszystkich kierowców o dbanie o bezpieczeństwo swoje  i innych uczestników ruchu.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: