Prezydent Andrzej Duda z małżonką świętowali Dzień Dziecka w Białej Podlaskiej [GALERIA]

Prezydent Andrzej Duda z małżonką świętowali Dzień Dziecka w Białej Podlaskiej [GALERIA]

Setki bialczan przywitało w parku Radziłłowskim parę prezydencką. Andrzej Duda wraz z małżonką przybyli tu 1 czerwca by świętować z mieszkańcami Dzień Dziecka. Był czas na uścisk dłoni, wspólne zdjęcia oraz wysłuchanie uzdolnionej bialskiej młodzieży.

Wizytującą Białą Podlaską prezydenta Andrzeja Dudę wraz z żoną przywitał w parku Radziwiłłowskim prezydent miasta Dariusz Stefaniuk, któremu również towarzyszyła małżonka. Włodarz złożył z okazji Dnia Dziecka najlepsze życzenia. – Każde dziecko lubi prezenty, a dla mnie jak i dla mojej małżonki również, tym bardziej, że zabiegała ona wraz ze swoim stowarzyszeniem o to, aby pani prezydentowa pojawiła się w Białej Podlaskiej, ta wizyta to najlepszy prezent – powiedział Dariusz Stefaniuk.

Podczas wizyty para prezydencka wręczyła nagrody w konkursie "Za co kocham Polskę" oraz wręczyła dzieciom prezenty - maskotki z flagą Polski. – Dla mnie jest to szczególna chwila, bo w Białej Podlaskiej jestem po raz pierwszy. Święto dzieci to święto radości, uśmiechu, radości i przyjaźni. Dzieci są naszym największym skarbem, są przedłużeniem nas samych, naszym spełnieniem i nadzieją na przyszłość – powiedziała do bialczan. Z kolei prezydent Andrzej Duda zaznaczył, że przygotowanie do całego wydarzenia było na wysokim poziomie i przypominał swoją wizytę na okoliczność 11 listopada, która utkwiła w jego pamięci. Dzieciom życzył udanego wypoczynku w wakacje, dobrych ocen, by były szczęśliwe.

Program wizyty prezydenta Dudy był niezwykle napięty, ale mimo to "Podlasiakowi" udało się porozmawiać zarówno z prezydentem jak i jego małżonką.

Więcej wkrótce w materiale wideo i najbliższym wydaniu Podlasiaka

GALERIA ZDJĘĆ >>>

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: