Potrąciła nastolatki na przejściu

Potrąciła nastolatki na przejściu
fot. KMP w Białej Podlaskiej

1 czerwca uprawnienia do kierowania pojazdami straciła 65-letnia mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego.  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta potrąciła dwie nastolatki, przechodzące przez oznakowane przejście dla pieszych. Jedna z nich została poszkodowana. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę.

Do zdarzenia doszło 1 czerwca około godz. 18:40 na ul. Zahajkowskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym 65-letnia mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego, potrąciła dwie 13-latki przechodzące przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych.

W wyniku zdarzenia nastolatki przewiezione zostały do szpitala. Obrażenia jednej z nich okazały się na tyle poważne, że zdarzenie zakwalifikowane zostało jako wypadek drogowy. Kierująca daewoo 65-latka w chwili zdarzenia była trzeźwa. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego kobieta straciła uprawnienia do kierowania.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: