Policjanci uratowali szczeniaki

Policjanci uratowali szczeniaki

BIAŁA PODLASKA Bialscy policjanci uratowali dwa błąkające się w lesie szczeniaki. Odnaleźli je dzięki zgłoszeniu świadka. Mundurowi nie pozostając obojętni na los psiaków, zabrali je i przekazali pod należytą opiekę schroniska dla zwierząt.

Do nietypowej interwencji bialskich policjantów doszło w piątkowe popołudnie na terenie miasta. W trakcie służby patrolowej asp. szt. Piotr Barszcz oraz post. Arkadiusz Misiejuk otrzymali informację o dwóch szczeniakach porzuconych w lesie, w rejonie ul. Granicznej.

- Funkcjonariusze w głębi lasu odnaleźli błąkające się zwierzęta. Próbowali również ustalić czy maluchy same nie uciekły z którejś z znajdujących się w pobliżu posesji. Niestety żadna z mieszkających tam osób nie rozpoznała odnalezionych czworonogów - mówi Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Mundurowi nie pozostali obojętni na los psiaków. Wspólnie z mieszkającą w pobliżu kobietą nakarmili i napoili zwierzęta. Zadbali również o to, by szczeniaki trafiły pod opiekę specjalistów w bialskim schronisku dla zwierząt.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: