Podróbki nie trafią na rynek

Podróbki nie trafią na rynek

Podrobione ubrania policja znalazła u 23-latka z gm. Łomazy

GMINA ŁOMAZY Na posesji 23-letniego mieszkańca gminy znalezione zostały ubrania i alkohol z podrobionymi znakami. Grozi mu do dwóch lat więzienia.

Policjanci wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej w Białej Podlaskiej 27 sierpnia weszli na posesję 23-latka z gminy Łomazy. Wcześniej dotarły do nich bowiem informacje, że mężczyzna za pośrednictwem portali internetowych sprzedaje podrobioną odzież popularnych firm. Na miejscu informacje te potwierdziły się.

– Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli kilkadziesiąt sztuk różnego rodzaju odzieży, m.in.: t-shirty, bieliznę oraz skarpetki z logo popularnych marek. Ujawnili również alkohol i papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. „Nielegalny towar” trafił do policyjnego depozytu – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik KMP w Białej Podlaskiej.

Teraz policjanci ustalają okoliczności tej sprawy. Zgodnie z prawem, przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2. Mężczyzna odpowiadał będzie również za wykroczenie skarbowe.

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: