Pili razem alkohol, potem go okradła

Pili razem alkohol, potem go okradła

Bialscy policjanci zatrzymali 36-latkę podejrzaną o kradzież oraz włamanie na konto swojego znajomego. Gdy upojony alkoholem mężczyzna usnął, kobieta ukradła jego pieniądze i kartę bankomatową.

Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego miesiąca. Z relacji mężczyzny wynikało, że złodziej jeszcze dwukrotnie wypłacił pieniądze, wykorzystując skradzioną kartę. Łączna wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego na kwotę niemal 6 tysięcy złotych. – Mężczyzna nie był jednak w stanie wyjaśnić funkcjonariuszom okoliczności zdarzenia, gdyż doszło do niego w czasie kiedy spożywał alkohol. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu, którzy realizowali czynności w tej sprawie ustalili personalia kobiety podejrzewanej o udział w zdarzeniu – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Okazało się że jest to 36-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Kobieta początkowo zaprzeczała by miała związek ze sprawą. Jednak w trakcie rozmowy z funkcjonariuszami przyznała, że gdy mężczyzna zasnął, ukradła gotówkę i kartę bankomatową, a pieniądze wydała na bieżące potrzeby. Wczoraj 36-latka usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy