Pijany rzucił się z nożem na brata

Pijany rzucił się z nożem na brata

Środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji zastosowany został wobec 48-letniego mieszkańca gminy Biała Podlaska. Mężczyzna ugodził nożem swojego brata. Do zdarzenia doszło podczas awantury domowej. W chwili zatrzymania 48-latek był nietrzeźwy.

W minioną środę dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został przez mieszkańca gm. Biała Podlaska, że podczas awantury domowej został ugodzony nożem przez mieszkającego z nim brata. 

Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Na szczęście obrażenia rannego mężczyzny nie zagrażały jego życiu. Natomiast 48-letni agresor zatrzymany został w policyjnym areszcie. W trakie zdarzenia mężczyzna był nietrzeźwy. Urządzenie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie .

Sprawą zajęli się policjanci wydziału kryminalnego bialskiej komendy. 48-latek usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. Odpowiadał będzie za uszkodzenia ciała brata. Zgodnie z kodeksem karnym czyn ten zagrożony jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Wczoraj wobec mężczyzny Prokurator zastosował dozór Policji.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: