O włos od tragedii przy wyprzedzaniu

O włos od tragedii przy wyprzedzaniu

GMINA PODLASKA Dziś rano na drodze wojewódzkiej w miejscowości Lisy kierujący BMW zderzył się z jadącym z przeciwka fiatem. Do wypadku doszło podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego.

Do wypadku doszło 12 stycznia po godz. 6 na drodze wojewódzkiej W-812 w miejscowości Lisy. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki BMW 18-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska, wyprzedzając ciężarówkę, zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka fiatem. Za kierownicą drugiej osobówki siedział 61-letni mieszkaniec gminy Tuczna – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik KMP w Białej Podlaskiej.

W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby podróżujące cinquecento. -Obecnie ustalamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego – mówi rzecznik.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: