Klasa 5b wygrała superimprezę!

Klasa 5b wygrała superimprezę!

Klasa 5b spędzi miły dzień w ośrodku Wiosenny Wiatr

Klasa 5b wygrała superimprezę!

KONKURSY Kilka dni temu odwiedziliśmy uczniów klasy 5d ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Białej Podlaskiej, żeby wyręczyć im nagrodę w naszym konkursie. Uczniowie już planują wspólną imprezę w Ośrodku Sportu i Rekreacji Wiosenny Wiatr w Woskrzenicach Małych.

Wyjątkowa nagroda, a więc impreza grupowa ufundowana przez naszego partnera, Ośrodek Sportu i Rekreacji Wiosenny Wiatr w Woskrzenicach Małych, trafiła do jednej z osób, które zebrały komplet kuponów, wkleiły je na kartę konkursową i dostarczyły do naszej redakcji.

Spośród wielu kart konkursowych wygrała Barbara Chwedoruk. To wychowawczyni klasy 5d z SP nr 2 o profilu sportowym. – Uczniowie uprawiają dwie dyscypliny sportu: dziewczyny siatkówkę, chłopcy piłką nożna – mówi nauczycielka. Nie ukrywa, że wzięła udział w konkursie "Podlasiaka", żeby móc zabrać swoją klasę na wyjątkową wycieczkę. Jazda konno, park linowy, ognisko? Sposobów na spędzenie czasu w Woskrzenicach Małych jest mnóstwo. A uczniowie "dwójki" przekonają się o tym już niebawem.

Niedawno wrócili ze szkolnej wycieczki. – Byliśmy w górach, zjeżdżaliśmy na nartach i odwiedziliśmy termy – opowiada nam jedna z uczennic, gdy odwiedziliśmy ich podczas lekcji, by wręczyć nagrodę. – Widzieliśmy Wielką Krokiew i zajrzeliśmy na Krupówki – dodaje jej kolega. Młodzież ucieszyła się z nagrody i już zaczęła snuć plany, kiedy i w jaki sposób wykorzystać nagrodę.

Gratulujemy klasie 5d i zachęcamy do brania udziału w konkursach organizowanych przez tygodnik "Podlasiak".

Redaktor naczelny tygodnika "Podlasiak" Roman Laszuk wręcza wychowawczyni klasy 5d Barbarze Chwedoruk symboliczny voucher na imprezę klasową

Justyna Dragan

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: