Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Wojciech Prokopiuk

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Wojciech Prokopiuk
fot.www.terespolskaplatformakultury.pl

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii kultura wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazł się Wojciech Prokopiuk.

Wojciech Prokopiuk – z zamiłowania filmowiec, fotograf, historyk, znawca tematu powstania warszawskiego i współzałożyciel Terespolskiego Studia Filmowego. Wspólnie z członkami Terespolskiego Studia Filmowego realizuje filmy fabularne, dokumentalne i reportaże. W 2019 r. powołał do życia Grupę Rekonstrukcji Historycznej Terespol, w skład której wchodzą głównie młodzi mieszkańcy miasta i okolic. Jest też organizatorem i współorganizatorem (w partnerstwie z władzami miasta i MOK w Terespolu) wydarzeń o charakterze patriotyczno-historycznym.

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy