Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Władysław Zaciura

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Władysław Zaciura
fot. J. Dragan

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii „sport i rekreacja” wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazł się Władysław Zaciura.

 

Władysław Zaciura to aktywny senior, sympatyk jazdy na rowerze, mors, propagator zdrowego stylu życia. Mocno zaangażowany w organizowanie rajdów i pielgrzymek rowerowych wraz z parafianami z kościoła pw. Narodzenia NMP w Białej Podlaskiej, m.in. do Częstochowy, na Święty Krzyż czy do Wilna. Wspiera rajdy rowerowe im. J.I. Kraszewskiego do Romanowa, udostępniając auto serwisowe do przywiezienia rowerów w drodze powrotnej.

 

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy