Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Marcin Stefaniec

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Marcin Stefaniec

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii „sport i rekreacja” wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazł się Marcin Stefaniec.

 

Marcin Stefaniec to trener występującej w Lidze Centralnej drużyny piłkarzy ręcznych AZS-AWF Biała Podlaska, jednocześnie wychowawca młodzieży w klubie UKS Olimpia Biała Podlaska, z którą w 2018 r. zdobył wicemistrzostwo Polski juniorów młodszych, a rok później wicemistrzostwo Polski juniorów. Zawodnikiem AZS-u jest od sezonu 2013/2014, dołączając jako skrzydłowy juniorskiej drużyny VIVE-Targi Kielce, z którą zdobył m.in. mistrzostwo Polski juniorów w 2011 r. W tamtym czasie był reprezentantem juniorskiej reprezentacji Polski.

 

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy