Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Cezary Kotecki

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Cezary Kotecki
fot. archiwum

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii „sport i rekreacja” wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazł się Cezary Kotecki.

 

Cezary Kotecki – prezes Stowarzyszenia Kultury i Sportu Bushido w Białej Podlaskiej, sensei, sędzia międzynarodowy oraz trener 2 klasy. Zaczynał od taekwon-do ITF, następnie był jednym z założycieli Bialskiego Klubu Karate Kyokushin. W prowadzonych w Międzyrzecu Podlaskim sekcjach stowarzyszenia ćwiczą nie tylko dorośli, w tym kobiety, ale także młodzież, dzieci oraz maluchy do pięciu lat. Zajęcia odbywają się także w Białej Podlaskiej i Wisznicach.

 

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy