Groził nożem swoim znajomym

Groził nożem swoim znajomym

Bialski sąd zastosował najsurowszy środek zapobiegawczy wobec 33-letniego mężczyzny, który podejrzany jest o groźby z użyciem noża wobec dwóch swoich znajomych. Do zdarzeń doszło w lipcu-sierpniu na terenie gminy Zalesie.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło pod koniec lipca. – Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna groził swojemu 34-letniemu znajomemu nożem. Powodem jego zachowania miał być fakt, że pokrzywdzony nie zgodził się by dokonać razem z 33-latkiem kradzieży sklepowej. Wówczas zastosowany został wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Ale 33-latek najwyraźniej nie przejął się tą sytuacją. Bo już na początku sierpnia ten sam mężczyzna znowu groził kolejnej osobie pozbawieniem życia, przy użyciu niebezpiecznego narzędzia. Okazuje się, że – Pokrzywdzony, którym okazał się 39-latek z tej samej gminy nie potrafił podać powodu zachowania agresora. Sprawą zajęli się funkcjonariusze terespolskiego komisariatu. Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia. Jest on znany terespolskim funkcjonariuszom. W ostatnim okresie usłyszał również zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości – dodaje rzecznik.

W piątek 6 sierpnia bialski sąd zastosował wobec 33-latka najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione czyny grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: