Gdzie jest Paweł Trzeciak?

Gdzie jest Paweł Trzeciak?

Z KRONIKI Wydział Kryminalny KMP w Białej Podlaskiej poszukuje zaginionego Pawła Trzeciaka, syna Zenona i Wandy. Każdy kto wie, gdzie może znajdować się  mężczyzna proszony jest o kontakt.

Paweł Trzeciak urodził się 4 grudnia 1982 r. i zamieszkiwał ul. Zygmunta Augusta w Białej Podlaskiej. Ma 176 cm wzrostu, średnią budowę ciała, krótkie, ciemne włosy, jasne oczy, normalny nos z opuszczonym koniuszkiem, uszy  normalne, lekko odstające i brak widocznych ubytków w uzębieniu

W dniu zaginięcia ubrana był granatową pikowaną kurtkę, spodnie jeansowe koloru niebieskiego. 7 marca około godz. 18 wyszedł z miejsca zamieszkania na terenie Głoskowa, wskazując, że udaje się do miejsca zamieszkania na terenie Białej Podlaskiej. Do chwili obecnej nie powrócił, w żaden sposób nie kontaktował się z rodziną i miejsce jego pobytu nie jest znane.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszę kierować na numer 112, osobiście do dyżurnego KMP w Białej Podlaskiej lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego na nr. telefonu 47 814 11 96.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: