Fatalne skutki brawury za kierownicą

Fatalne skutki brawury za kierownicą

POWIAT BIALSKI Groźnie było na drogach powiatu w niedzielę 10 marca. Doszło do dwóch wypadków, w których byli ranni. I w obu jako przyczynę policja podaje nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Do pierwszego zdarzenia doszło o godz. 8.40 w Rzeczycy pod Międzyrzecem Podlaskim. – Kierujący volkswagenem 20-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z osobowym oplem. Drugie auto prowadziła 52-letnia mieszkanka gminy Kąkolewnica – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Kobieta doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala.

Do drugiego wypadku doszło przed godziną 13 na ul. Bialskiej w Leśnej Podlaskiej. – 47-letnia mieszkanka Szczytna, kierująca toyotą, na skrzyżowaniu doprowadziła do zderzenia z motocyklistą – podoje rzecznik bialskiej policji. Jednośladem kierował 18-letni mieszkaniec gminy Leśna Podlaska. Z obrażeniami trafił do szpitala. Jak informuje rzecznik, w obu przypadkach przyczyną nieszczęścia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: