Do urzędu tylko w pilnych sprawach

Do urzędu tylko w pilnych sprawach

MIĘDZYRZEC PODLASKI W związku z szerzeniem się koronawirusa w Polsce również w Międzyrzecu Podlaskim zwołano dzisiaj sztab kryzysowy. 

Zadecydowano o zamknięciu Krytej Pływalni i innych obiektów sportowych MOSiR. O ustaleniach sztabu kryzysowego miasto poinformowało mieszkańców po godz. 19.00 za pomocą mediów społecznościowych:

Zgodnie z decyzją rządu od 12 do 25 marca zajęcia dydaktyczne w szkołach zostają zawieszone, dotyczy to również zajęć prowadzonych przez Miejski Ośrodek Kultury, oraz inne podmioty zewnętrzne. Do odwołania zamknięta jest też Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyrzecu Podlaskim.”

Specjalne zasady obowiązują również w Urzędzie Miasta.

Apelujemy do mieszkańców, by w urzędzie załatwiali tylko sprawy pilne, których nie można przełożyć na późniejszy termin. W najbliższym czasie burmistrz miasta nie będzie przyjmował interesantów. Prosimy o stosowanie się do wszystkich zaleceń służb medycznych. W tym czasie musimy być odpowiedzialni i solidarni.
Osoby, które zaobserwują u siebie objawy choroby, powinny skontaktować się telefonicznie ze służbami sanitarnymi i epidemiologicznymi, które podadzą szczegółowe instrukcje” – czytamy w komunikacie.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy