Ciało pływało w rzece

Ciało pływało w rzece

GMINA ROSSOSZ  Policjanci ustalają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało zostało odnalezione w rzece Mława w Romaszkach. Funkcjonariusze potwierdzili, że jest to 54-letni mieszkaniec gminy Wisznice.

W czwartek 25 listopada około godziny 14.30 dyżurny wisznickiego komisariatu został powiadomiony, o zwłokach ujawnionych przez przypadkową osobę w rzece Mława na terenie gminy Rossosz. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze, którzy potwierdzili zgłoszenie. – Gdy strażacy wyciągnęli ciało z wody, obecny na miejscu lekarz z pogotowia ratunkowego stwierdził zgon. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Mundurowi potwierdzili też tożsamość mężczyzny, jest to 54-letni mieszkaniec gminy Wisznice. Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich w zdarzeniu. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na ustalenie czasu i przyczyny śmierci.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: