Brutalny napad. Grozili kobiecie śmiercią

Brutalny napad. Grozili kobiecie śmiercią

BIAŁA PODLASKA Ujęto pięciu bandytów, którzy brutalnie napadli na pracownicę jednego z lokali usługowych w Białej Podlaskiej. Grożąc kobiecie śmiercią wykradli z kasy 1300 zł. Podejrzani Bartłomiej E., Rafał E., Marcin I., Adrian P. oraz Małgorzata Ś. w ubiegłym tygodniu trafili do aresztu.

W ubiegłym tygodniu zamaskowani napastnicy wtargnęli do lokalu usługowego, wykorzystując moment otwarcia drzwi przez wychodzące z niego osoby. Grożąc kobiecie pozbawieniem życia, ukradli znajdującą się w kasie gotówkę. Straty oszacowane zostały na 1300 zł. Na szczęście przestraszona kobieta wykorzystała moment nieuwagi napastników i uciekła z lokalu. Wezwała pomoc.

– Działania funkcjonariuszy pozwoliły na ustalenie personaliów osób podejrzanych o dokonanie rozboju. Okazało się, że to mieszkańcy Białej Podlaskiej w wieku 17-41 lat. Z naszych ustaleń wynikało, że do lokalu weszły najpierw dwie osoby, które potem umożliwiły wtargnięcie tam pozostałej trójce – relacjonuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. (…)

Cały artykuł przeczytać można w aktualnym – papierowym i cyfrowym wydaniu „Podlasianina” nr 7 na: eprasa.pl

Monika Pawluk

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: