Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski, Terespol: Kto na prezydenta lub burmistrza?

Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski, Terespol: Kto na prezydenta lub burmistrza?

Do walki o fotel prezydenta Białej Podlaskiej zgłosiło się póki co dwóch kandydatów - Dariusz Stefaniuk i Andrzej Czapski. W Terespolu swój start w wyborach zapowiedział obecny burmistrz miasta Jacek Danieluk, zaś w Międzyrzecu Podlaskim Zbigniew Kot.

Kto na prezydenta/burmistrza?

Drodzy Czytelnicy, a kogo Wy widzielibyście jako kandydata w walce o fotel prezydenta, kto miałby największe szanse na wygraną i dlaczego? Jeżeli nie osoby już wyrażające deklaracje startu, to może ktoś inny?

Prosimy również o zgłaszanie Waszych kandydatów na burmistrzów Międzyrzeca Podlaskiego i Terespola.

Czekamy na Wasze propozycje najpóźniej do soboty 11 sierpnia.

Zgłaszać wskazane osoby można poprzez znajdujący się w 22 numerze "Podlasiaka" kupon, który należy wysłać lub dostarczyć do redakcji (ul. Warszawska 13, 21-500 Biała Podlaska), ewentualnie przesłać jego skan na e-mail: redakcja@podlasiak.info.pl. Zgłoszenia kandydatów można również przekazywać za pośrednictwem naszego profilu facebookowego pod tymi postami:

Biała Podlaska - zaproponuj kandydata na prezydenta

Międzyrzec Podlaski - zaproponuj kandydata na burmistrza

Terespol - zaproponuj kandydata na burmistrza

Po zamknięciu list opublikujemy na naszych łamach kupony i zaprosimy do wzięcia udziału w głosowaniu, również za pośrednictwem naszego profilu facebookowego. Pokażmy na kogo byśmy postawili, zanim pójdziemy do urn.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: