BIAŁA PODLASKA: Miał tysiąc porcji marychy

BIAŁA PODLASKA: Miał tysiąc porcji marychy
KMP w Białej Podlaskiej

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających odpowie 23-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W miniony piątek policjanci zabezpieczyli marihuanę, z której można byłoby uzyskać niemal 1000 porcji dealerskich tego narkotyku. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek 13 lipca policjanci Wydziału Kryminalnego weszli do mieszkania zajmowanego przez 23-latka. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że mężczyzna może posiadać środki odurzające. W trakcie przeszukania zarówno miejsca zamieszkania, jak też miejsca zameldowania mężczyzny, funkcjonariusze ujawnili susz roślinny. Kiedy poddali zawartość znaleziska badaniu testerem narkotykowym potwierdzili, że jest to marihuana. Z zabezpieczonej ilości można byłoby sporządzić niemal 1000 porcji dealerskich tego narkotyku.– mówi Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji.

Do sprawy zatrzymany został 23-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli też pieniądze w kwocie 2 tysięcy złotych. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności sprawy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: