68-latek utonął w przydomowym szambie

68-latek utonął w przydomowym szambie

GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI Tragicznie zakończyła się wizyta u znajomego dla 68-latka. Mężczyzna wpadł do przydomowego szamba i pomimo prowadzonej reanimacji nie udało się go uratować.

Do zdarzenia doszło w środę (4 września) po południu na terenie gminy Międzyrzec Podlaski. Przed godz. 16 dyżurny międzyrzeckiego komisariatu został powiadomiony, o tym, że mężczyzna wpadł do przydomowego szamba. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Pomocy mężczyźnie udzielił także zespół ratownictwa medycznego.

- Funkcjonariusze  ustalili, że 68-latek przyjechał do znajomego i w pewnym momencie wpadł do znajdującego się na terenie posesji i częściowo wypełnionego wodą szamba. Pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł - informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności i szczegóły tego tragicznego wypadku. Postępowanie wyjaśni czy szambo było właściwie zabezpieczone przez właściciela posesji oraz wykaże czy mężczyzna, który poniósł śmierć, był pod wpływem alkoholu w momencie zdarzenia.

Monika Pawluk

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: