Znaleziono ciało poszukiwanego radnego

Znaleziono ciało poszukiwanego radnego

GMINA TERESPOL Tragicznie zakończyły się poszukiwania Tomasza S., 45-letniego mieszkańca Nepli, radnego gminy Terespol i pracownika Nadleśnictwa Chotyłów.

Jak się dowiadujemy od osoby, która w jednej z grup poszukiwawczych uczestniczyła w dzisiejszej akcji ciało mężczyzny około godz. 13.00 odnaleźli strażacy w rzece Krznie. Znajdowało się około kilometra od miejscowości Starzynka, gdzie zatopiony był samochód. Na miejscu pracują służby.

– W trakcie prowadzonej dzisiaj akcji poszukiwawczej ratownicy ujawnili i wydobyli z rzeki Krzna ciało mężczyzny, Okoliczności wskazują na to, że jest to prawdopodobnie zaginiony 45-latek. Mężczyzna znaleziony został około 1000 m od miejsca zdarzenia. Jego tożsamość  potwierdzi przeprowadzona sekcja zwłok – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Poszukiwania radnego trwały sześć dni, od momentu gdy w sobotę 11 stycznia jego samochód został odnaleziony przez przypadkowego przechodnia. Zaledwie kilkaset metrów od domu, zatopiony w nurcie Krzny. Kierowcy nie było w środku ani nigdzie w pobliżu. W szeroko zakrojonych poszukiwaniach oprócz Straży Pożarnej i Policji uczestniczyli także strażnicy graniczni, leśnicy, myśliwi, okoliczni mieszkańcy, znajomi i bliscy 45-latka.

Do końca nie ustawała nadzieja na szczęśliwe zakończenie, chociaż policja od początku brała pod uwagę najgorsze scenariusze.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: