Zdobyła serca wszystkich jurorów The Voice of Poland [WIDEO]

Zdobyła serca wszystkich jurorów The Voice of Poland [WIDEO]

Wszyscy jurorzy The Voice of Poland byli na "tak" po tym, jak usłyszeli znakomite wykonanie Aleksandry Smerachańskiej utworu "Alone" Jassie Ware. Dziewczyna od wielu lat szkoli swój wokal w zespole Chwilka, działającym przy Bialskim Centrum Kultury.

Urodzona w Brześciu, a wychowana w Białej Podlaskiej 17-letnia Aleksandra Smerachańska, zafundowała widzom telewizyjnej Dwójki prawdziwą muzyczną ucztę. Wraz z nią na występ do studia nagraniowego przybyli przyjaciele i najbliższa rodzina.

Gdy zaśpiewała pierwsze słowa piosenki Jassie Ware, jurorzy od razu odwrócili się w fotelach do Oli. – Teoretycznie wykonałaś ten utwór podobnie do oryginału, ale włożyłaś w to wszystko jeszcze swoją energię – powiedział po jej występie Michał Szpak, członek jury. – Nieprawdopodobnie poprowadziłaś tę piosenkę, niezwykle dojrzale – dodał z kolei Piotr Cugowski, który nie mógł uwierzyć, że dziewczyna ma dopiero 17 lat. Pod największym wrażeniem występu była jednak Patrycja Markowska, która zapowiedziała, że ma już plan na kolejne utwory dla Oli.

To właśnie do drużyny Patrycji postanowiła się udać wokalistka Chwilki i to z nią przygotowywać się będzie do kolejnych występów. Te już niebawem na antenie TVP 2.

Wiedząc o tym, że Ola śpiewając w Chwilce osiągnęła już liczne sukcesy, można się spodziewać, że jeszcze nie raz nas zaskoczy. – Scena jest miejscem, które jest dla mnie stworzone. Tak czuję. Jednak przed samym wejściem mocno bije mi serce. Potem się uspokajam i wszystko jest OK – powiedziała 17-latka w programie.

Tutaj możecie obejrzeć jej występ:

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy