Zajechał drogę, toyota wylądowała w rowie

Zajechał drogę, toyota wylądowała w rowie
BIAŁA PODLASKA Na początku lutego doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego na ul. Lubelskiej w Białej Podlaskiej. Osobowa toyota wylądowała w rowie, po tym jak w trakcie wyprzedzania drogę zajechało jej inne auto. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.
We wtorek 1 lutego po godzinie 9.00 dyżurny bialskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do którego doszło na ulicy Lubelskiej w Białej Podlaskiej. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym w trakcie manewru wyprzedzania nie upewnił się co do możliwości jego wykonania zajeżdżając drogę kierującemu samochodem osobowym marki Toyota. W wyniku zdarzenia kierowca toyoty zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.
Na szczęście osoby podróżujące toyotą nie doznały obrażeń ciała, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.
– Informuję, że kierowca pierwszego auta odjechał z miejsca zdarzenia. Obecnie ustalamy wszystkie okoliczności sprawy – dodaje rzecznik.
Prowadzone są czynności wyjaśniające w kierunku artykułu 86 par 1 kw, czyli spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
(mp)

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: