Za tydzień Wielka Gala! Wręczymy nagrody zwycięzcom plebiscytu "Nasz Autorytet 2018"

Za tydzień Wielka Gala! Wręczymy nagrody zwycięzcom plebiscytu "Nasz Autorytet 2018"

W środę 13 marca wręczymy statuetki w pierwszej edycji plebiscytu tygodnika "Podlasiak" i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą "Nasz Autorytet 2018".

22 lutego o północy zakończyliśmy głosowanie – internetowe i na kuponach wyciętych z naszego tygodnika – na autorytety 2018 roku. Wyniki, tak jak zapowiadaliśmy, ogłosimy podczas Gali Plebiscytu, która odbędzie się 13 marca o godz. 17 w sali widowiskowo-konferencyjnej BCK przy ul. Brzeskiej 41.

Podczas Gali wręczymy wszystkim nominowanym dyplomy i upominki, zaś laureatom – statuetki i tytuły "Nasz Autorytet 2018" i "Nasz Autorytet 2018 internautów" w każdej z kategorii: Kultura, Działalność Charytatywna, Edukacja/Oświata, Sport i Rekreacja oraz Życie Codzienne. Wszystkich nominowanych serdecznie zapraszamy na Galę (zaproszenia są już w drodze). Podczas imprezy przewidzieliśmy też ciekawe występy lokalnych artystów. Będzie też czas na rozmowy w miłej atmosferze przy wyśmienitych przekąskach.

Poza rozstrzygnięciem plebiscytu zaprosimy także do wspólnego świętowania pierwszych urodzin "Podlasiaka". Dokładnie 13 marca 2018 roku do rąk mieszkańców Południowego Podlasia trafił nowy tygodnik, który jest alternatywą dla wydawanych dotąd na lokalnym rynku tygodników. Cieszymy się, że jesteście Państwo z nami i obiecujemy stale się dla was doskonalić.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: