Wypadek w Bielanach. 4 osoby w szpitalu

Wypadek w Bielanach. 4 osoby w szpitalu

GMINA ŁOMAZY Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę na drodze W-812 w miejscowości Bielany. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobowym citroenem zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzyła się z audi. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły 4 osoby.

Do zdarzenia doszło po godz. 12.30 w miejscowości Bielany. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Citroen, na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo, z audi. Citroenem kierowała 46-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, natomiast za kierownicą audi siedział 65-letni mieszkaniec gm. Wisznice. Od obydwojga kierowców pobrana została krew do badań, które pozwolą ustalić stan w którym znajdowali się w chwili wypadku – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy KMP w Białej Podlaskiej.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały 4 osoby podróżujące pojazdami.
– By wydostać je z uszkodzonych pojazdów niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego – dodaje rzecznik bialskiej policji.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: