Wypadek na DW-813. Skoda roztrzaskała się na drzewie

Wypadek na DW-813. Skoda roztrzaskała się na drzewie

30-letni pasażer skody zginął na miejscu, w ciężkim stanie do szpitala przetransportowany został śmigłowcem LPR kierowca auta

GMINA DRELÓW Do tragicznego wypadku doszło w niedzielne (12 sierpnia) popołudnie  w miejscowości Zahajki. Auto, którym podróżowała czwórka młodych ludzi na łuki drogi zjechało na przeciwny pas i uderzyło w drzewo. W wyniku wypadku śmierć na miejscu zdarzenia, poniósł 30-letni pasażer samochodu. Kierowca w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godzinie 13 na drodze wojewódzkiej nr 813 w miejscowości Zahajki.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Skoda,  na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i pobocze. Po tym auto uderzyło w drzewo. Samochodem kierował 34-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego - informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu zdarzenia poniósł 30-letni pasażer. Ranny kierowca rozbitej skody śmigłowcem przetransportowany został śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Lublinie. Obrażeń ciała doznali również dwaj pasażerowie auta.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Po raz kolejny apelują o rozwagę do kierowców. - Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego - dodaje rzeczniczka bialskiej Policji.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: