Wpadł z narkotykami na ulicy

Wpadł z narkotykami na ulicy

Fot. Lublin112

MIĘDZYRZEC PODLASKI Do aresztu trafił 29-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna przechodził poza przejściem dla pieszych, jednak policjanci ustalili, że to nie jedyne przewinienie na jego koncie. W portfelu miał amfetaminę.

Do zdarzenia doszło w minioną środę 26 czerwca nad ranem przy ul. Łukowskiej w Międzyrzecu Podlaskim.

- Patrol pełniący w tym rejonie służbę zauważył mężczyznę, który przechodził przez jezdnię w miejscu do tego nie wyznaczonym. Policjanci zareagowali na popełnione wykroczenie, ale ustalili też, że nie jest to jedyne przewinienie 29-letniego mieszkańca miasta. W portfelu mundurowi znaleźli zawiniątko z białym proszkiem. Wstępne badanie testerem potwierdziło, że jest to amfetamina. Mężczyznę zatrzymano do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Znany jest funkcjonariuszom z międzyrzeckiego komisariatu, gdyż już wcześniej odpowiadał za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy KMP w Białej Podlaskiej.

29-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy. - W trakcie wykonywanych w tej sprawie czynności międzyrzeccy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego delegatura w Białej Podlaskiej zabezpieczyli w jednym z lokali na terenie miasta sprzęt komputerowy. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że za jego pośrednictwem prowadzone były gry hazardowe bez wymaganej koncesji lub zezwolenia - dodaje rzeczniczka bialskiej Policji.

Prowadzone w tej sprawie postępowanie przygotowawcze wykaże, kto jest odpowiedzialny za organizowanie nielegalnych gier hazardowych.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: