Walentynkowy Konkurs. Wygraj Supernagrody!

Walentynkowy Konkurs. Wygraj Supernagrody!

Już za nieco ponad dwa tygodnie zakochane pary będą miały swoje święto. Z okazji walentynek przygotowaliśmy dla naszych czytelników kilka niespodzianek. Sprawdź, co możesz wygrać!

Tegoroczne walentynki mogą być naprawdę wyjątkowe, a to za sprawą przygotowanych przez nas nagród. Dla czytelników "Podlasiaka" mamy dwa bukiety kwiatów, które będzie można wręczyć w tym szczególnym dniu swojej wybrance. Fundatorem jest kwiaciarnia Z Pasją, mieszcząca się przy ul. Moniuszki 2 w Białej Podlaskiej. Piękne kwiaty, profesjonalne doradztwo – oto recepta na zakupy w kwiaciarni Z Pasją.

Kolejna szczęśliwa para wygra kolację w restauracji Notabene przy ul. Narutowicza 77b w Białej Podlaskiej, na którą będzie można się wybrać między 14 a 17 lutego. Notabene to świetna kuchnia, wyjątkowy klimat i wspaniała obsługa – nie ma więc lepszego miejsca do spędzenia tego szczególnego czasu przez zakochanych.

Co trzeba zrobić, aby wygrać wspomniane nagrody? Wystarczy zebrać 2 kupony (opublikowane w 5 i 6 numerze -  wydanie z 29 stycznia i 5 lutego), prawidłowo wypełnić, spiąć razem i dostarczyć najpóźniej do 8 lutego do naszej redakcji przy ul. Warszawskiej 13, II piętro (można też wrzucić do pomarańczowej skrzynki). Laureatów ogłosimy w wydaniu z 12 lutego, publikując ich nazwiska na łamach pisma.

Nie warto zwlekać, nagrody czekają!

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: