W psychiatryku też można spotkać miłość… [KONKURS KSIĄŻKOWY]

W psychiatryku też można spotkać miłość… [KONKURS KSIĄŻKOWY]

Wydawnictwo Czwarta Strona z Poznania proponuje naszym czytelnikom dwie pozycje literatury kobiecej: romantyczną i pełną zwrotów akcji powieść „Ja chyba zwariuję!” Agaty Przybyłek oraz „słodką” opowieść „Cała przyjemność po mojej stronie” Natalii Sońskiej.

Miłość można znaleźć wszędzie, nawet… w szpitalu psychiatrycznym! Nina ma dwójkę dzieci i byłego męża. Jest silna i niezależna. Zresztą musi, gdy w pracy atakuje cię szalony pacjent, twój były jest wiecznym nastolatkiem, mamusia znajduje ci nowego męża na portalu randkowym, a ty w dodatku potrącasz autem nauczycielkę swojego dziecka… Na szczęście Nina może liczyć na wsparcie rodziny oraz przystojnego kolegi z pracy, psychiatry Jacka. Na nieszczęście oboje mają ten sam problem – nadopiekuńcze rodzicielki. Podczas gdy mama Niny cieszy się, że córka wreszcie się zakochała, mama Jacka nie jest zachwycona faktem, że syn z kimś się umawia. Tylko jak tu sabotować związek swojej dorosłej pociechy?

A o czym jest „Cała przyjemność po mojej stronie”? W cukierni „Słodka” już od progu pachnie wanilią i sernikiem. Jagoda piecze i ozdabia słodkości, wkładając w to całe serce. Regularnie do „Słodkiej” zagląda Tomasz – czy to zasługa pysznego sernika, czy zamkniętemu w sobie wdowcowi wpadła w oko autorka jego wyjątkowej receptury? Jagoda zaczyna dostrzegać, że łączy ją z Tomkiem podobne poczucie humoru, a tematów do rozmów nigdy nie brakuje. Czy dzięki pogawędkom przy ciastku kobieta przestanie myśleć o czekającym ją rozwodzie i otworzy się na nowe uczucie? Jak zaufać kolejnemu mężczyźnie, gdy jeszcze nie ostygły wspomnienia zdrad męża?

Dla czytelników „Podlasiaka” przygotowaliśmy bezpłatne egzemplarze obu prezentowanych książek. Aby otrzymać jedną z nich należy wypełnić znajdujący się w bieżącym 17. numerze "Podlasiaka" kupon i dostarczyć go – pocztą lub osobiście – do piątku 6 lipca do redakcji przy ul. Warszawskiej 13 w Białej Podlaskiej (II piętro, pokój 18). Książki otrzymają autorzy najlepszych odpowiedzi.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy