W Komnacie Solnej odpoczniesz i zyskasz zdrowie

W Komnacie Solnej odpoczniesz i zyskasz zdrowie

Solarium Jamajka poszerza swoją ofertę. Właśnie otwarta została Komnata Solna, w której można nie tylko korzystać z dobroczynnych właściwości soli i innych minerałów, ale także zapisać się na masaż. Do końca roku czekają Was promocje, więc to najlepszy czas by udać się w to wyjątkowe miejsce.
Komnata Solna jest bogata w najwyższej jakości sole z polskich kopalni, m.in. z Bochni i Kłowady. Zdobi ona zarówno ściany jak i wyłożona jest na podłodze, by można było korzystać z dobroczynnych właściwości tego produktu.
Seanse w Komnacie Solnej polecane są szczególnie osobom z problemami dotyczącymi dolnych i górnych dróg oddechowych, przy kłopotach z zatokami, przy niedoczynności tarczycy czy chronicznym stresie. Mogą z nich korzystać dzieci, dorośli oraz seniorzy.
Jak się przygotować do pobytu w komnacie? Nie wymagany jest specjalny strój, ale na pewno przed wejściem zdejmujemy buty i wkładamy jednorazowe. Na miejscu oprócz leżaków dostępny jest także projektor, bowiem relaks można połączyć z obejrzeniem filmu, serialu czy – w przypadku dzieci – ulubionej bajki.
Korzystanie z komnaty w większym gronie (dostępnych jest 9 leżaków) możliwe jest po wcześniejszym umówieniu. Solarium i komnata są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11-19 oraz w soboty w godz. 10-16. Możliwe jest także wynajęcie komnaty na seans filmowy, na życzenie klienta godzina jest wtedy ustalana i taki dwugodzinny seans kosztuje 99 zł. Wejście na 45-minutowy seans kosztuje natomiast 10 zł. Masaż w promocyjnej cenie to jedynie 59 zł. Na klientów czeka także solarium z jedynymi w mieście lampami hybrydowymi. Na miejscu można skorzystać z fachowej porady i zakupić kosmetyki utrwalające opaleniznę.

materiał promocyjny

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: