Upił się i groził swojej byłej

Upił się i groził swojej byłej

POWIAT BIALSKI Za groźby karalne z użyciem niebezpiecznego przedmiotu oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 43-latek z gminy Konstantynów. Mężczyzna widząc swoją byłą partnerkę groził jej, by po chwili wrócić z siekierą. Wobec 43-latka zastosowany został dozór Policji oraz zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną.

 

Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze zatrzymali agresora. Potwierdzili, że jest to 43-letni mieszkaniec gm. Konstantynów. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynikało, że 43-latek w takim stanie kierował autem, dlatego wykonane zostało badanie retrospektywne.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Odpowiadał będzie zarówno za groźby karalne jak też kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Wczoraj wobec 43-latka bialska prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakazu zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną.

O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: