Ukrywał się przed policją, wpadł w miejscu pracy

Ukrywał się przed policją, wpadł w miejscu pracy
fot. KMP w Białej Podlaskiej

BIAŁA PODLASKA 23 marca bialscy kryminalni zatrzymali 26-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie Warszawy. Choć twierdził, że nie wiedział, iż jest osobą poszukiwaną, za każdym razem, gdy tylko podejrzewał, że jest w zainteresowaniu mundurowych zmieniał miejsce pracy.

– Mężczyzna od lutego br. był poszukiwany listem gończym za przestępstwo rozboju. By uniknąć kary wymierzonej przez sąd, ukrywał się przed organami ścigania. Za każdym razem, gdy tylko podejrzewał, że jest w zainteresowaniu mundurowych zmieniał miejsce pracy jak też telefon kontaktowy. Obecnie wykonywał zawód pracownika ochrony na terenie Warszawy – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik bialskiej policji.

Funkcjonariusze ustalili miejsce jego pobytu. W działaniach aktywnie wspierali ich też policjanci z Komendy Stołecznej Policji oraz kryminalni z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I . Mężczyzna został zatrzymany w miejscu pracy. Zupełnie nie spodziewał się wizyty funkcjonariuszy, twierdząc, że nie wiedział, iż jest poszukiwany. 26-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi ponad 2 lata.

Do zakład karnego trafił też 22-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej zatrzymany wczoraj policjantów bialskiej prewencji. Mężczyzna wpadł podczas legitymowania, gdy wspólnie ze swoim znajomym przebywał na drodze technicznej w rejonie krajowej dwójki. W tym przypadku 22-latek spędzi w więzięniu najbliższe 6 miesięcy za przestępstwo zniszczenia mienia.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy