Tymczasowy areszt dla 27-latka

Tymczasowy areszt dla 27-latka
fot. archiwum

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu wobec 27-letniego mieszkańca Sokołowa Podlaskiego. Bialscy kryminalni ujawnili przy nim znaczne ilości amfetaminy. Zabezpieczone środki wystarczyłyby do sporządzenia niemal 400 porcji dealerskich tych narkotyków. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

grudki białego proszku leżące na woreczku foliowym

Przed weekendem bialscy kryminalni uzyskali informacje z której wynikało, że mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego przebywający na terenie Białej Podlaskiej, może posiadać znaczne ilości środków psychotropowych. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w rejonie dworca PKP. Okazało się wówczas, że jest to 27-letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego. Podczas rozmowy z policjantami mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo.

W trakcie prowadzonych czynności potwierdziły się też posiadane przez funkcjonariuszy informacje. W saszetce, którą miał przy sobie 27-latek ujawnili woreczek z białym proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że jest to amfetamina, która wystarczyłaby do sporządzenia ponad 400 porcji dealerskich tego narkotyku.

Nielegalna substancja została zabezpieczona natomiast 27-latek trafił do policyjnego aresztu.  Wobec mężczyzny bialski sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Grozi mi za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: